Jsem Váš online trenér

Chci se registrovat

Briliantové členství

Chci vědět více

Cvičební pomůcky

Přejít do e-shopu

Prohledejte si cviky

Partnerské odkazy

Rádi si vyměníme partnerské ikonky či odkazy, pokud máte zájem kontaktujte nás prosím.

Partnerské odkazy:

UK FTVS - Fakulta tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy.

Fitness v Praze a další posilovny naleznete jednoduše a přehledně na SportCentral.cz, nejen v Praze, ale po celé ČR.

V Ráji prádla naleznete dámské i pánské plavky různých velikostí, střihů a barev.

Skateshop nabízí na prodej pánské, dámské bundy, boty, mikiny, trička, batohy a další sportovní oblečení

Suprafort – dětské sportovní a zábavní sestavy neboli domácí prolézačky.Opravdové sportovní hřiště u Vás doma s jednoduchou montáží a na minimální ploše. Inspirace do dětského pokoje.

Kvalitní kovový nábytek do podniku, kanceláře, školy, dílny – šatní skříně, skříně, dílenské stoly, dílenský nábytek

Plastika prsou
Sanatorium plastické a estetické chirurgie Chotoviny, prestižní soukromá klinika zajišťující zákroky plastické chirurgie a laserové dermatologie.

Na webu Cyklobazar.info najdete bazar horských kol, mtb rámů a odpružených vidlic.

Ferratum je expresní online finanční služba pro všechny.

Profesionální překladatel

Překladatel vám přeloží písemný projev s velkou pečlivostí. Jednotliví překladatelé se mohou specializovat na určitý druh překladu, je tedy dobrá počáteční konzultace před samotným zadáním překladu.

Překlady španělštiny

Potřebujete kvalitní a rychlé překlady španělštiny? Vybírejte pečlivě ideální překladatele či agenturu se zaměřením právě na překlady španělštiny. Vhodnou specializací si zajistíte kvalitní a spolehlivý překlad.

Překlady polštiny

Potřebujete kvalitní a rychlé překlady polštiny? Vybírejte pečlivě ideální překladatele či agenturu se zaměřením právě na překlady polštiny. Vhodnou specializací si zajistíte kvalitní a spolehlivý překlad.

Tlumočení pro všechny

Tlumočení není vhodné pro každého. Výběrem vhodného tlumočníka pro svoji akci, přednášku, konferenci a další události usnadníte celý průběh akce a profesionalitu. Hledejte tlumočníky v Registru překladatelů a tlumočníků.

Autoškoly se slevou

Kde naleznete autoškoly na jednom místě? Navíc s výraznou slevou právě pro vás? Hledejte na Slevykurzu.cz, kde si vyberete ze široké nabídky kurzů autoškol ve vašem městě.

Kurzy angličtiny na jednom místě

Hledejte kurzy angličtiny na Slevykurzu.cz. Už nemusíte pozorovat nabídky jednotlivých jazykových škol a vyberte si ten pravý pro sebe pohodlně a s výraznou slevou.

Kvalitní a rychlé překlady angličtiny

Potřebujete kvalitní a rychlé překlady angličtiny? Vybírejte pečlivě ideální překladatele či agenturu se zaměřením právě na překlady angličtiny. Vhodnou specializací si zajistíte kvalitní a spolehlivý překlad.

Překlady němčina

Vyberte si překladatele pro překlady němčina podle vlastních představ. V Registru překladatelů si vybírejte ze širokého seznamu! Svého překladatele najdete podle referencí, ceny, flexibility.

Překlady italština

Zadejte heslo překlady italština a vyberte si toho pravého překladatele nebo překladatelskou agenturu v Registru překladatelských firem podle kladných referencí, ceny nebo snadné dostupnosti ve vašem městě.

Překladatelské agentury

Překladatelská agentura je další alternativou pro váš překlad. Agentura má k dispozici více překladatelů, nabízí záruku dodržení termín nebo má kontrolní systém. Nejepší překladatelské agentury jsou registrovány na Registru překladatelských firem.

Jazykové kurzy angličtina Brno na jednom místě

Hledejte jazykové kurzy angličtina Brno na jednom místě. Kurzy pro každou úroveň přímo ve vašem městě naleznete na Slevykurzu.cz. Široká nabídka kurzů angličtiny a dalších jazyků je pro vás každý den aktualizována a stačí si vybrat ten pravý kurz pro vás!

Překlad francouzština

Překlad francouzština a další jazyky pohodlně a snadno od prověřených překladatelů v Registru překladatelských firem. Zadejte svoje požadavky a hledejte toho pravého překladatele!

Překladatel angličtina

Zadejte heslo překladatel angličtina v Registru překladatelů a naleznete seznam kvalitních překladatelů ve vašem městě a okolí. Můžete si vybrat podla vašich potřeb, podle referencí, ceníku a způsobu komunikace. Vše na jednom místě!

Tlumočení angličtiny

Tlumočení angličtiny není pro každého. Zvolte pečlivě tlumočníka, kterému svěříte tlumočení svého projevu. Nároky na kvalitu tlumočníka jsou vysoké, zejména je důležitá rychlost a pohotovost.

Překladatel Brno

Vybírejte překladatele ve svém městě, osobní setkání nebo snadné vyzvednutí zakázky vám může pomoci. Hledejte pod heslem překladatel Brno a naleznete širokou nabídku kvalitních a prověřených překladatelů! Více v Registru překladatelských firem.

Co je dobrý překlad textu?

Překladatel pro váš překlad textu je odborníkem pro danou problematiku a terminologii. V případě odborných překladů je důležité dopředu specifikovat daný překlad textů a zvolit vhodného překladatele či překladatelkou agenturu.

Kurzy účetnictví pro vás

Kurzy účetnictví na jednom méstě? Vybrete si ten pravý kurz se zaměřením jaké potřebujete! Prověřená školící centra a lákavá cena kurzů účetnictví na Slevykurzu.cz.

Soudní tlumočení Praha

Soudní tlumočení Praha může provozovat pouze soudní tlumočník, kterého jmenuje příslušný soud ČR. Toto tlumočení musí být přesné a správné vzhledem k zákonům a předpisům. Kvalitní soudní tlumočníky z Prahy hledejte v Registru překladatelských firem.

Překladatel polština

Kdo je kvalitní překladatel polština a jak ho snadno v široké konkurenci najít? Sledujte osobní refence, jeho komunikaci s vámi a cenu zakázky. Hned několik drobností vám napoví vše důležité o překladateli vaší zakázky!

Kurz španělštiny Praha se slevou

Navštivte kurz španělštiny Praha se slevou. Kde ale hledat? Všechny kurzy španělštiny na jednom místě, online na Slevykurzu.cz. Nabízíme kvallitní a prověřené jazykové kurzy v Praze od hned několika různých jazykových škol a lektorů.

Překlad arabština

Překlad arabština a další jazyky pohodlně a snadno od prověřených překladatelů v Registru překladatelských firem. Zadejte svoje požadavky a hledejte toho pravého překladatele!

Intenzivní kurzy němčiny po celé ČR

Intenzivní kurzy němčiny po celé České republice hledejte na Slevykurz.cz. Široká nabídka jazykových škol ve vašem městě za akční cenu se slevou. Neváhejte a vyberte si ten pravý kurz němčiny pro vás!

Kurz němčina Praha pro vás

Studujte jazyky! Kurz němčina Praha pro vás na Slevykurzu.cz. Vybrat si můžete z jazykových kurzů němčiny ve vašem městě nebo online z domu. Všechny kurzy navíc se slevou.

Autoškoly v Brně

Chcete se naučit řídit auto a ještě u toho ušetřit? Autoškoly v Brně zveřejňují své zlevněné kurzy u nás. Neváhejte a vyberte autoškolu, která vám bude vyhovovat! Navíc za zvýhodněnou cenu na Slevykurzu.cz

Výuka anglického jazyka Brno se slevou

Chcete se naučit anglicky? Výuka anglického jazyka Brno se slevou na Slevykurzu.cz. Kvalitní lektoři a prověřené jazykové školy vám pomůžou dosáhnout posunu ve vašich jazykových znalostech.

Kvalitní překlad smlouvy

Pokud potřebujete překlad smlouvy, je nejlepší si v Registru překladatelských firem najít soudního překladatele, který smluvu nejen kvalitně přeloží, ale opatří ji kulatým razítkem, které garantuje validnost překladu smlouvy.

Magisport Půjčovna lyže Praha 8 - bazar lyží,servis a prodejna Magisport-Sport u Kříže,Zenklova 514,Praha 8-Libeň

Stolní tenis vše na Cornilleau.cz

Dětská koloběžka – kvalitní pohybové hračky, široký výběr na Cyklo-hracky.cz.

Posilovací stroje – vše pro posilování: posilovací stroje, lavice a činky pro vybavení domácích, hotelových, klubových, firemních a veřejných posiloven.

Funkční trénink vše na Domafit.cz

Jooble – nabídka práce, volná pracovní místa


 

Naše ikonky, loga a odkazy na výběr včetně HTML kódu pro jejich vložení:


Textový odkaz:


Fitcoach logo 1 jpg


Fitcoach logo 2 png