Jsem Váš online trenér

Chci se registrovat

Briliantové členství

Chci vědět více

Cvičební pomůcky

Přejít do e-shopu

Prohledejte si cviky

Odpovědi na Vaše otázky

Zaujal Vás FitCoach? Přečtěte si odpovědi na časté dotazy našich zákazníků.
Pokud zde nenaleznete svou otázku, neváhejte nás kontaktovat.

Pro zájemce o členství

Typy členství

O cvičení a výživě

Pro členy

O webu

———————————————————————————

Pro zájemce o členství

Co všechno mi FitCoach nabízí?
FitCoach je Vaším online trenérem – poskytne Vám cvičební plán a stravovací plán přímo na míru Vašemu tělu. Po registraci si stanovíte, jakých cílů potřebujete dosáhnout a pak můžete sledovat výsledky. Přečtěte si další výhody služby v sekci O webu.

Jak mám začít?
Začátek je nejjednodušší! Stačí se zdarma zaregistrovat a vyplnit vstupní dotazník.

Jak se liší online trénink od klasického tréninku?
V případě osobního tréninku se skutečným trenérem musíte dodržovat čas, místo a přísný tréninkový harmonogram. Pokud zmeškáte cvičební lekci, budete rychle zaostávat. Online osobní trénink je jiný. Umožňuje cvičit v pohodlí Vašeho domova. Získáte stejnou úroveň odborných znalostí a motivace jako od fyzického osobního trenéra, ale vše probíhá online a ve Vašem vybraném čase. Váš online trenér Vás bude vést na každém kroku k rychlým a trvalým výsledkům. Získáte individuální cvičební a stravovací plán na základě Vašeho osobního cíle a nástroje k sledování dosaženého pokroku.

Může být online trenér stejně účinný jako osobní trenér?
Stejně jako osobní trenér Vás online trenér bude motivovat a vést ke splnění cílů. S tím rozdílem, že veškeré aktivity, které jsou součástí Vašeho cvičebního a stravovacího plánu, můžete vykonávat ve svém vlastním čase a pohodlí svého domova. A pokud si nejste ve svém cvičebním plánu něčím jisti, máte pro každý cvik k dispozici detailní animaci správného provedení. Získáte veškerou podporu a vedení od Vašeho online trenéra jako trenéra skutečného a to za mnohem nižší cenu.

Jak online osobní trénink funguje?
Pokud jste náš zlatý člen, online trenér vyhodnotí Váš fitness profil zadaný při registraci, cíl, dostupný čas a cvičební náčiní, které máte k dispozici (pokud nějaké máte). Následně Vám vytvoří týdenní plán, který je speciálně sestaven na základě Vašich požadavků. FitCoach bude sledovat Váš pokrok kontrolou dokončených / neúplných záznamů jídel a pohybových činností. Poskytne Vám konstruktivní zpětnou vazbu prostřednictvím podrobných reportů Vašich skutečných výsledků.

Může online trénink fungovat u průměrného člověka?
Online trénink je určen pro normálního člověka, jako jste vy. Je navržen tak, že Vám umožní postupovat ke splnění vybraného cíle vlastním tempem. Můžete se pohybovat rychlostí a intenzitou pro kterou se rozhodnete.

Co když nenavštěvuji fitness centrum? Mohu cvičit z domova?
Nemusíte mít přístup do tělocvičny, abyste své stříbrné či zlaté členství plně využili. Zlatí členové mají navíc neustále k dispozici cvičebního asistenta, který navrhujeme flexibilní programy. Umožňuje zlatým členům vybrat si, kde chtějí cvičit. Nemusíte mít ani cvičební náčiní. Nicméně, chcete-li získat co nejvíce ze svého vybraného typu členství, bez ohledu na Váš cíl, doporučujeme Vám investovat do páru jednoručních činek, gumiček, expanderu a Fitballu (švýcarský míč). Nákup právě těchto několika kusů náčiní znamená, že byste mohli mít prospěch ze stovek variant programů. Všechny tyto položky jsou k dispozici prostřednictvím našeho e- shopu.

Typy členství

Proč mají některé služby omezen přístup?
Určitý obsah stránek (osobní cvičební a stravovací asistent, výpočet doporučeného pásma tepové frekvence pro spalování tuků, či zvyšování kondice) je placený a je určen pouze našim zlatým členům. Stříbrné členství je zdarma. Členovi umožňuje naplánovat si s pomocí rozsáhlé databáze 600 cviků a 9 000 různých potravin svůj cvičební a stravovací program pro vybraný cíl sám. Chcete-li využít výhod plného členství, připojte se právě teď.

 • Co to je cvičební asistent a jak funguje?
 • Tato funkce vytvoří na základě Vašich registračních údajů, stupně pokročilosti, cíle a dostupného cvičebního náčiní, týdenní cvičební program ušitý na míru přímo Vám. Tento plán je možné každý týden aktualizovat a měnit navržené cviky za jiné účinné a bezpečné alternativy.
 • Co to je stravovací asistent a jak funguje?
 • Tato funkce vytvoří na základě FitCoachem spočítaného energetického příjmu (bazální metabolismus, pohybová aktivita, cíl) týdenní stravovací plán ušitý na míru přímo Vám. Tento plán je možné každý týden aktualizovat a měnit navržené denní chody za jiné chutné a zdravé pokrmy.

Jak mohu zaplatit za své zlaté či briliantové členství?
Můžete si vybrat. Platbu lze provést bankovním převodem nebo platební kartou. Přijímáme tyto karty: VISA, VISA Elektron, MasterCard a Maestro. Platby kartou v systému 3D secure jsou naprosto bezpečné – více o výhodách platby kartou se dozvíte na: Bezpečnostní podmínky přenosu dat v systému 3-D Secure

Musím podepsat smlouvu, abych se stal členem?
Ne, nemusíte podepisovat žádnou smlouvu, abyste se stal(a) stříbrným, zlatým či briliantovým členem a začal(a) čerpat výhody online tréninku. Stačí se jen zaregistrovat. Přečtěte si prosím smluvní ujednání pro další podrobnosti.

Jaké mám možnosti členství a kolik mě to bude stát?
Jsou 4 možnosti. Stříbrné členství je zdarma. Zlatými členy se můžete stát za pouhých 590 Kč na 1/4 roku. 1/2 roční variantu Zlatého členství získáte za 990 Kč. Briliantové členství zahrnuje individuální vedení osobního trenéra. Formou pravidelných konzultací prostřednictvím emailu, skype či telefonicky Vás trenér osobně povede k dosažení vybraného cíle. Cena 1 měsíčního programu je 1 990 Kč.

 • Co briliantovým členstvím získám?
 • Ztrácíte často motivaci a potřebujete neomezenou podporu? Získejte individuální vedení osobního trenéra, který Vás postaví do latě! Briliantové členství zahrnuje výhody zlatého členství a navíc získáte:
 1. úvodní konzultaci s osobním trenérem prostřednictvím emailu, skype či telefonicky (zjištění požadavků a potřeb klienta, stanovení cíle, naplánování cvičebního a stravovacího plánu na první týden),
 2. osobní trenér je Vám po ruce 24/7. Na Vaše emailové dotazy odpovíme s výjimkou víkendů a státních svátků do 24 hodin,
 3. každý týden: 1 konzultace stávajícího stavu v plnění cíle, naplánování cvičení a jídelníčku trenérem na týden následující,
 4. závěrečná konzultace: vyhodnocení úspěšnosti,
 5. pokud pod vedením online osobního trenéra při dodržování všech pokynů nedosáhnete Vašeho cíle, garantujeme Vám vrácení peněz. Podmínkou je ovšem řádné vyplňování zpětné vazby (viz. Smluvní podmínky).

Uvažuji o zlatém členství. Mám možnost blíže se seznámit s jeho výhodami?
Ano. Podívejte se na FitCoach video tutoriály a porovnejte možností stříbrného a zlatého členství.

 1. Přihlaste se do svého účtu.
 2. Klikněte na záložku Tutorial (v horní části pravého bloku).
 3. U jakéhokoli kroku klikněte na odkaz : Více informací
 4. Shlédněte video : cvičení stříbrné / zlaté členství a strava stříbrné / zlaté členství.
 5. Porovnejte možnosti obou variant a zvolte typ členství, který Vám bude více vyhovovat.

Existují nějaké skryté poplatky?
Nejsou zde žádné další poplatky. V našem e-shopu však můžete zakoupit cvičební pomůcky, jako jsou fitness míče, činky či doplňky výživy. Nákup v e-shopu ovšem není podmínkou úspěšné registrace a následného členství.

Jak dlouho bude moje členství trvat?
To závisí na úrovni členství, kterou jste si vybrali. Stříbrné členství je zdarma a jeho trvání je časově neomezené. Zrušit jej můžete kdykoli zasláním žádosti o zrušení členství na info@fitcoach.cz . Bližší informace o tom, jak zrušit stříbrné členství naleznete ve smluvním ujednání. Výhody zlatého a briliantového členství můžete čerpat po časové období, které si zvolíte.

 • Chci se stát briliantovým členem. Jak mám postupovat?
 • Získat briliantové členství a začít plně čerpat výhody individuálního vedení trenéra je jednoduché. Postupujte následovně:
 1. Nejprve se zdarma zaregistrujte jako stříbrný člen.
 2. Klikněte na podstránku Vylepšit účet.
 3. Zvolte způsob platby*.
 4. Do 24hodin od zaplacení Vás bude osobní trenér kontaktovat prostřednictvím emailu: briliant@fitcoach.cz a zašle Vám úvodní dotazník. Vyberete si také možnost komunikace – email (info@fitcoach.cz), skype (fitcoach.fitcoach), telefon.
 5. Briliantový člen úvodní dotazník vyplní a co nejdříve (pokud možno obratem) pošle zpět. Na jeho základě naplánuje osobní trenér cvičební a stravovací plán na první týden.

* Pokud zvolíte platbu bankovním převodem, Fitcoach Vám na emailovou adresu, kterou jste zadali při registraci zašle objednávku briliantového členství. Váš briliantový účet bude aktivován ihned po připsání platby na účet FitCoach. O obdržení platby a aktivaci briliantového účtu Vás budeme informovat emailem. V případě úspěšného provedení platby platební kartou Vám na emailovou adresu, kterou jste zadali při registraci FitCoach obratem zašle potvrzení transakce přímého bankovnictví. V tomto okamžiku je váš briliantový účet aktivován. Při platbě kartou je však nutné po zaplacení uvědomit osobního trenéra o zaplacení, prostřednictvím emailu briliant@fitcoach.cz. Na základě Vašeho emailu Vás bude do 24 hodin osobní trenér kontaktovat.

 • Chci se stát zlatým členem. Jak mám postupovat?
 • Získat zlaté členství a začít plně čerpat všechny výhody online tréninku je jednoduché.

Postupujte následovně:

 1. Nejprve se zdarma zaregistrujte jako stříbrný člen.
 2. Klikněte na podstránku Vylepšit účet.
 3. Vyberte si časové období zlatého členství.
 4. Zvolte způsob platby*.
 5. Můžete plně čerpat všechny výhody zlatého členství po vybrané časové období.
 • * Pokud zvolíte platbu bankovním převodem, Fitcoach Vám na emailovou adresu, kterou jste zadali při registraci zašle objednávku zlatého členství. Váš zlatý účet bude aktivován ihned po připsání platby na účet FitCoach. O obdržení platby a aktivaci zlatého účtu Vás budeme informovat emailem. V případě úspěšného provedení platby platební kartou Vám na emailovou adresu, kterou jste zadali při registraci FitCoach obratem zašle potvrzení transakce přímého bankovnictví. V tomto okamžiku je váš zlatý účet aktivován.

Mohu zrušit své členství?
Ano, to není problém. Pokud jste stříbrným členem a rozhodnete se zrušit své  členství, odešlete nám svou žádost o zrušení Stříbrného členství na info@fitcoach.cz Můžete to udělat kdykoliv. Ukončení stříbrného členství bude platit od data, kdy Vám zašleme e-mailem potvrzení o přijetí Vaší žádosti. Poté již nebudete mít přístup ke službám, které má stříbrný člen právo užívat.

Rozhodnete li se stát našim Zlatým  či Briliantovým členem, uvědomte si prosím, že jste v souladu s naším smluvním ujednáním zavázáni zaplatit za celé časové období trvání vybraného členství. V tomto období můžete plně využívat všech výhod svého členství. Přečtěte si prosím smluvní ujednání pro další podrobnosti.

O cvičení a výživě

Budu mít k dispozici nějaké pokyny pro cvičení?
Ano. Každý člen má k dispozici instruktážní cvičební demonstrace s podrobnými pokyny, jak vybrané cviky správně a bezpečně provádět.

Kdo navrhne můj program?
Chcete li si každý týden navrhnout nový cvičební a stravovací program sami, staňte se našim stříbrným členem. Jako náš zlatý člen máte k dispozici svého osobního cvičebního a stravovacího asistenta. Ten vám vytvoří individuální cvičební a stravovací týdenní plán ušitý na míru přímo Vám. Sdělte mu jen svůj cíl, dostupně náčiní (pokud nějaké máte) a čas cvičení. O vše ostatní se postará Váš online trenér – FitCoach.

Kdo za mým osobním programem stojí?
FitCoach navrhuje osobní plány pomocí našeho unikátního generátoru programů. Strávili jsme více než 2 roky vývojem systému, který kopíruje lidský proces navrhování efektivních cvičebních a stravovacích programů pro klienta. Systém, který jsme vyvinuli, je zcela jedinečný. Můžeme Vás ujistit, že vždy obdržíte profesionální osobní cvičební a stravovací program v souladu s vaším cílem. Ať se jedná o hubnutí, budování svalů, vytvarování postavy či zvyšování kondice. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Jsem zlatý člen. Co mám dělat, když mi můj cvičební program nebude vyhovovat?
Jestliže Vám cvičební program navržený cvičebním asistentem na daný týden nebude vyhovovat – například kvůli obtížnosti či volbě náčiní, nemějte obavy. K dispozici máte seznam vhodných alternativ cviků. Stačí kliknout a vybrat si z vhodných možností cviků se stejným či podobným účinkem.

Jsem zlatý člen. Co když mně nebude naplánované jídlo v mém jídelníčku vyhovovat?
Pokud Vám vybrané jídlo ve Vašem osobním jídelníčku, který je navržen stravovacím asistentem nebude vyhovovat chutí či složením, můžete jej snadno vyměnit. Stačí kliknout na seznam vhodných alternativ jídel. Zde si můžete vybrat z 6 dalších možností zdravých pokrmů s podobnou nutriční hodnotou.

Jsem zlatý člen. Co mohu od svého stravovacího plánu očekávat?
Váš osobní jídelníček se bude každý týden skládat nejméně ze 4 denních jídel. Bude obsahovat rozpis jednotlivých jídel na každý den, seznam ingrediencí, potravin a čas konzumace. V případě, že Vám jakékoliv jídlo nebude chuťově vyhovovat, můžete jej pomocí našeho seznamu vhodných alternativ kdykoli vyměnit za pokrm dle svých preferencí. Všechna navrhovaná jídla jsou vytvořena na základě Vašeho vybraného cíle a potravin běžně dostupných v obchodní síti.

Musím si od vás koupit jídlo?
Ne! Nechceme našim členům prodávat jídla. Je na Vás, kde nakoupíte své potraviny a přísady. Navržený stravovací plán představuje průvodce, který Vám má pomoci dosáhnout vybraného cíle. Pokud chcete jakékoliv denní jídlo nahradit, jednoduše využijte seznamu vhodných alternativ a pokrm vyměňte za jiný se stejnou nutriční hodnotou dle Vašich chuťových preferencí.

Pro členy

 • Co je Můj fitness profil?
 • Sekce Můj fitness profil obsahuje všechny informace, které o Vás potřebujeme vědět. Pokud jste již přihlášeni, můžete svůj fitness profil kdykoli změnit. Naleznete jej na podstránce Správa profilu. Nebojte se, všechny informace jsou důvěrné a jsou zabezpečeny. Potřebujete bližší informace o tom, jak jednoduše ve správě profilu změnit cíl, cílovou váhu a osobní informace? Podívejte se na video tutoriál – 5.krok – Správa profilu. Po přihlášení jej naleznete v horní záložce Tutorial v pravém bloku, po kliknutí na odkaz – Více informací.

 • K čemu Vám všechny ty registrační údaje budou?
 • Na jejich základě FitCoach Stříbrným členům spočítá energetický příjem a doporučený výdej energie. Zlatým členům na jejich základě navíc navrhne osobní cvičební i stravovací programy a vypočte doporučené pásmo tepové frekvence pro spalování tuků, či zvyšování kondice.

Co když jsem zapomněl své heslo?
To není problém. Pokud jste zapomněli uživatelské heslo, stačí navštívit stránku – Přihlášení do uživatelského účtu. Zadejte vaše uživatelské jméno, e-mailovou adresu, kterou se přihlašujete, a my Vám na ni obratem pošleme nové heslo.

Jsem nový člen. Mám k dispozici nějakou nápovědu k plánování cvičení a stravy?
Samozřejmě. Připravili jsme pro naše nové stříbrné i zlaté členy video tutoriály popisující každý krok plánování cvičebního i stravovacího programu. Po přihlášení je naleznete v horní záložce Tutorial v pravém bloku, po kliknutí na odkaz – Více informací.

O webu

Kdo stojí za portálem Fitcoach.cz?
Zakladateli jsou Pavel Petrovka a Jaroslav Otáhal. S myšlenkou nabídnout osobní trénink přes internet jsme si pohrávali již v roce 2005. Tu jsme pak postupně přetransformovali do dnešní podoby stránek. Společně s naším profesionálním týmem odborníků věříme, že našim členům nabídneme prvotřídní zdroj rad o fitness a zdraví na webu, které jim pomohou efektivně dosáhnout osobních cílů. Ať už se jedná o zhubnutí, vytvarování postavy, snížení stresu, získání a udržení kondice či vitality.

Obdržíte detaily o mé kreditní / debetní kartě?
Ne. Přenos dat o platebních kartách zajišťuje systém 3-D Secure, včetně log VERIFIED by VISA a MasterCard SecureCode, umístěných na úvodní stránce týkající se prodeje služby. K ochraně dat je používána autentizační technologie využívající šifrování  Secure Socket Layer (SSL) a Merchant Server Plug-in pro předávání informací a dotazování účastníků s cílem provést autentizaci Držitele platební karty během on-line nákupu a ochránit informace o platební kartě během jejich přenosu prostřednictvím internetu. K identifikaci transakce v komunikaci mezi obchodním partnerem, ČS a Držitelem karty slouží jedinečné identifikační číslo Merchant Reference. Přečtěte si prosím Bezpečnostní podmínky přenosu dat v systému 3-D Secure, kde získáte podrobné informace o tom, jak zpracováváme Vaše finanční informace.

Je FitCoach bezpečný?
Ano. Naší prioritou je pečovat o bezpečnost. Vynakládáme veškeré úsilí, aby byl platební proces zabezpečen a Vaše osobní informace zůstaly chráněny. Více informací o tom, jak chráníme Vaše osobní údaje, naleznete v našem smluvním ujednání.