Jsem Váš online trenér

Chci se registrovat

Briliantové členství

Chci vědět více

Cvičební pomůcky

Přejít do e-shopu

Prohledejte si cviky

Bc. Jaroslav Otáhal

Autor projektu FitCoach.cz

Odborný garant sekce cvičení, výživa a sport

Pár slov o mně

Aktivnímu sportu a fitness se věnuji od útlého mládí. Během této doby jsem získal mnoho praktických i teoretických znalostí. Celoživotní vášeň pro pohyb mě rovněž přivedla ke studiu na VŠ tělesné výchovy a sportu Palestra se zaměřením – Sportovní a kondiční specialista. Zde jsem měl možnost rozšířit své znalosti v oblasti anatomie, kineziologie, fyziologie a psychologie. Při studiu jsem získal osvědčení Sportovní masér a klasické masáže.

V roce 2004 jsem odjel na šestiměsíční studijní jazykový pobyt do Austrálie. Během studií jsem pracoval jako osobní trenér, poznal nové tréninkové metody a dozvěděl se spoustu užitečných rad a informací. Po návratu do ČR jsem absolvoval rekvalifikaci Poradce pro výživu. V roce 2005 jsem si zvýšil kvalifikaci na trenéra I. třídy a získal osvědčení na anticelulitidovou masáž a postizometrická cvičení.

Snažím se stále vzdělávat, poznávat nové trendy a tréninkové metody. Své teoretické i praktické znalosti o lidském těle využívám při každodenní práci jako osobní trenér a výživový poradce. Mezi mé záliby patří četba, studium, sport-cyklistika, plavání, triatlon, kondiční posilování.