Jsem Váš online trenér

Chci se registrovat

Briliantové členství

Chci vědět více

Cvičební pomůcky

Přejít do e-shopu

Prohledejte si cviky

Mgr. Tomáš Hadžega

Spoluautor projektu FitCoach.cz

Odborný garant sekce cvičení a sport

Pár slov o mně

Již 4. rokem působím jako asistent na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Při své praxi s vrcholovými a rekreačními sportovci postupně přicházím na to, že dosažené výsledky ve sportu jsou jen jednou stranou mince. Podle mého názoru je potřeba se na sport dívat i z té druhé a to zdravotní stránky. Protože jak řekl Artur Schopenhauer „Zdraví není všechno, ale bez zdraví je všechno ničím“.

Zvláštní na lidském životě je, že jeho cesty jsou někdy nevyzpytatelné. Moje životní cesta začala tím, že jsem do svých 11 let nesnášel jakoukoliv pohybovou a sportovní aktivitu. Stačila však jedna pochvala a najednou se ze sportu stal postupně nejen můj koníček, práce ale i prostředek k spokojenějšímu životu.

Momentálně spolupracuji při různých projektech jako poradce a konzultant s firmami zabývajícími se výživou a zdravým životním stylem. Zkušenosti a poznatky ze svých studií a praxe se snažím co nejlépe přetavit do svých článků. Doufám, že jsou pro čtenáře srozumitelné a praktické, nezasažené odbornými vědeckými výrazy, kterým je někdy těžké porozumět.

Věřím, že znalosti a zkušenosti uvedené v mých článcích dokážou být pro čtenáře co nejvíce prospěšné a pomáhají jim nejen zlepšit jejich kondici, ale i zkvalitnit jejich život.

Vzdělání v oboru fitness

  • » Od roku 2011 prezenční doktorand (PhD.) – Univerzita Karlova v Praze, Fakulta tělesné výchovy a sportu
  • » Absolvent Univerzita Komenského v Bratislavě, Fakulta tělesné výchovy a sportu, Obor Sport a zdraví