Jsem Váš online trenér

Chci se registrovat

Briliantové členství

Chci vědět více

Cvičební pomůcky

Přejít do e-shopu

Prohledejte si cviky

Mgr. Zuzana Kubáňová

Spoluautorka projektu FitCoach.cz

Odborná garantka sekce cvičení a sport

Pár slov o mně

Sportem žiju, od malička jsem žila. Miluju ho. Prošla jsem vrcholovou přípravou jako sportovkyně. Co se týče sportů, tak mojí doménou jsou sporty raketové. Nejspíš jsem se už s raketou narodila, protože si nepamatuji, že bych někdy nějakou v ruce neměla.

V rámci fyzické přípravy, jsem přičichla k oboru fitness. Především z důvodů předcházení zraněním, odstraňování svalových dysbalancí, zlepšení a udržení fyzické kondice. Začala jsem sama sobě vytvářet fyzické plány. Ukázalo se, že mě tato „práce“ baví.. A  hlavně: přišly výsledky.

Během svého působení ve vrcholovém sportu jsem prošla mnoha druhy fyzického tréninku, fyzické přípravy. Své vědomosti z oblasti fitness a posilování dále rozšiřovala studiem na Fakultě tělesné výchovy a sportu UK v Praze. Získala jsem zde rozsáhlé vědomosti o anatomii, fyziologii a fungování lidského těla. Mimo jiné se také zajímám o psychologii sportu a kladné dopady sportu na psychiku člověka.

Moc mě baví neustálé vzdělávání a novinky v oblasti sportu a fitness. Vždyť je to můj koníček i práce dohromady. Je skvělé dobíjet lidi kolem sebe, kteří zas pak dokáží nabít mě.

Vzdělání v oboru fitness

  • » Instruktorka a trenérka fitness
  • » Funkční tréninky, příprava na Spartan, Predator race atd.
  • » Trenérka squashe, tenisu
  • » Vrcholová hráčka squashe a racketlonu (reprezentace, 8 titulů mistryně světa)
  • » Školitelka fitness trenérů v ČR
  • » Zakladatelka cvičení Jumpboxing