Jsem Váš online trenér

Chci se registrovat

Briliantové členství

Chci vědět více

Cvičební pomůcky

Přejít do e-shopu

Prohledejte si cviky

Úspěchy členů FitCoach

 

 

 

 

Veronika

Jmenuji se Veronika a svoji váhu jsem začala poprvé řešit již někdy v 1. třídě, kdy se mi děti smály. Podstoupila jsem hubnoucí kůru v lázních, kde se mi sice zhubnout podařilo, ale v 11 letech jsem nevěděla, jak si správnou váhu udržet. Od 13 let jsem držela všechny typy diet a hubnutí se mi střídalo s přibíráním.

Až ve svých 30 letech se mi podařilo zhubnout díky správnému jídelníčku a pravidelnému cvičení s online trenérem. Jsou tomu již dva roky, co jsem si poprvé zakoupila briliantové členství a od té doby ho stále využívám. Vyhovuje mi, že můžu vše konzultovat s trenérem a když mám nějaký problém se stravou či cvičením, tak stačí zavolat nebo poslat email a trenér mi poradí.

Lída

Vždy jsem se snažila zdravě jíst a chodit cvičit. O tom, co a kdy jíst je všude plno článků. Bohužel někdy jich je až moc a někdy se názory rozcházejí a ne vždy jsou informace v nich pravdivé. Takže jsem někdy zkoušela to a jindy zas ono.

V posilovně jsem si 3 x týdně vždy odcvičila pár svých oblíbených cviků, absolvovala 40 minutovou chůzi na pásu a tím jsem měla splněno. Věděla jsem, že to není úplně ono, ale na to, abych si najala osobního trenéra nemám, a takto jsem utišila své svědomí tím, že aspoň pro sebe něco dělám.

Jednou při hledání informací jsem narazila na portál Fitcoach. Zaujalo mě briliantové členství, protože nabízelo přesně to, co jsem potřebovala. Jídelníček, cvičební plán a hlavně někoho, kdo na mě bude dohlížet a říkat mi co mám dělat.

Zaplatila jsem si čtvrtletí členství a od té doby spolupracuji s online trenérem. Dodržuji jeho rady a pokyny. Musím říct, že jsem nejen zhubla a cítím se mnohem lépe, ale nejlepší je ten pocit, že vše má teď nějaký řád a já na sobě cítím, jak se stále zlepšuji a mám někoho, na koho se můžu v případě potřeby obrátit.

Míla

Možná znáte jaké to je, když si chcete zavázat tkaničku a musíte se nadechnou, abyste se mohli ohnout. Říká se tomu „ na potápěče“. Tak přesně tuto situaci jsem zažíval několikrát denně. Vždy jsem sportoval a postavu jsem si hlídat nemusel, ale s rostoucím věkem bylo toho pohybu čím dál tím méně, a já najednou v pětačtyřiceti letech zjistil, že je pro mě největší sportovní výkon zavázat si tkaničky od bot.

Přemýšlel jsem, co s tím a začal v práci zjišťovat informace, kdo drží jakou dietu a kam chodí cvičit. Musím říct, že nejsem příznivcem diet a vždy jsem jedl tak nějak vše na co jsem měl chuť, nebo co bylo po ruce, takže tam by mohl být zádrhel. S cvičením a pohybem jsem problém neměl, ale jsem spíše domácí typ a do fitness centra se mi moc nechtělo.

Shodou okolností jsem měl v té době třídní sraz a při té příležitosti jsme se spolužáky probírali i naše rostoucí břicha. Zaujalo mě vyprávění jednoho spolužáka, který cvičil s online trenérem. Řekl jsem si, že to také vyzkouším. Vybral jsem si briliantové členství a po půl roce jsem měl dole 7 kg. Někomu to možná přijde málo, ale já jsem spokojený. Vzhledem k tomu, že můj jídelníček nebyl úplně perfektní a občas jsem zahřešil i nějakým tím pivem. Vždy ale po dohodě s trenérem a následné kompenzaci. Velkou výhodou pro mě je, že můžu cvičit doma, nebo venku v přírodě.

Petra

Šest měsíců po porodu druhého děcka mi zůstalo navíc 11 kg. Při výšce 158 cm jsem vážila 66 kg, pas 86 cm, stehna 59 cm. Snažila jsem se přebytečná kila zhubnout, ale pořád to nešlo. 10. 1. 2012 jsem učinila rozhodnutí, zaplatila si zlaté členství a začala jsem ihned pracovat s programem FitCoach.

Na rady osobního online trenéra jsem začala podnikat svižné procházky s kočárkem i bez něj a upravila stravu dle navrženého jídelníčku, který jsem fakt přesně dodržovala. Během 6 měsíců jsem zhubla 11kg. Je úžasné pozorovat, jak to všechno funguje, když víte, jak na to. Tento program je člověku ušitý přímo na míru, nehladoví se a pohyb si člověk vybere takový, který ho baví, takže hubnutí je i zábava. Taky je velmi motivující, když má člověk možnost volby a to program FitCoach opravdu má. Jsem velice spokojená a doporučuji.

Petr

Jako většina lidí středního věku, tak i já jsem díky životnímu stylu začal mít problémy s rostoucí váhou a s tím i spojené bolesti zad. Od mého kamaráda jsem dostal tip na online trenéra FitCoach. Tomu se podařilo zhubnout s online trenérem díky zlatému členství.

Jsem však trochu jiná nátura a vím, že potřebuji mít nad sebou dohled a občas i trochu motivovat a pobídnout. Vybral jsem si proto briliantové členství. Prostřednictvím pravidelné komunikace s trenérem a individuálnímu přístupu se mi podařilo nejen zhubnout a nastartovat zdravý životní styl, ale díky pravidelnému cvičení a protahování zmizely i mé problémy se zády. Což je pro mne zásadní. Nyní jsme se domluvili s trenérem, že začneme pracovat na nabírání svalové hmoty, tak uvidíme.