Jsem Váš online trenér

Chci se registrovat

Briliantové členství

Chci vědět více

Cvičební pomůcky

Přejít do e-shopu

Prohledejte si cviky

Úterý, 21. Srpen, 2018

Jak probíhá briliantové členství FitCoach?


Vskutku na míru šitý cvičební a stravovací plán

Služby online trenéra FitCoach jsou výsledkem dlouholetých zkušeností certifikovaných osobních trenérů a výživových poradců. Naši odborníci pracují s různorodým spektrem klientů. Maminkami na mateřské dovolené, vytíženými manažery, studenty, seniory, amatérskými i profesionálními sportovci či známými osobnostmi.

Jak to celé funguje

Nejprve provedete registraci na portále Fitcoach.cz v sekci „Chci se registrovat“. Zde se vás zeptáme na pár důležitých informací nezbytných pro vytvoření cvičebního a stravovacího plánu. Mezi potřebné informace patří vaše výška, váha a datum narození. V následném kroku si vyberete svůj cíl a termín pro jeho splnění.

Posledním krokem registrace je výběr briliantového členství. V případě volby briliantového členství, dostanete na výběr certifikovaného online trenéra, se kterým chcete spolupracovat.

S našimi odborníky se můžete blíže seznámit v sekci – Najdi odborníka.

Po dokončení registrace vám na emailovou adresu, kterou jste uvedli při registraci, přijde odkaz potvrzení o registraci. Stačí jej potvrdit a okamžitě získáte možnost přihlášení do našeho online tréninkového systému.

Vstupní fitness dotazník

Po potvrzení registrace a uhrazení platby za briliantové členství (buďto formou platby kartou nebo převodem na bankovní účet) vám zašleme vstupní fitness dotazník, který nám pomůže zjistit vaše preference, cíle a časové možnosti.

Získejte cvičební a stravovací plán na míru. Je to snadné jako ABC

A. Váš osobní online trenér i výživový poradce v jedné osobě vám vytvoří tréninkový a stravovací program šitý na mírů vašim potřebám a cíli, pro který se v úvodním fitness dotazníku rozhodnete.

B. Váš osobní cvičební a stravovací plán obdržíte do 24 hodin po uhrazení celé částky za briliantové členství.

C. Vybraný osobní online trenér vás bude kontaktovat prostřednictvím emailu, který jste uvedl/a při registraci. Dohodnete se na vhodném termínu a čase úvodní konzultace.

Jaké cvičební a stravovací plány nabízíme?

Cvičební plán

Cvičební plán vám osobní „online kouč“ sestaví vždy na týden dopředu. Od pondělí do neděle. Bude obsahovat všechny nezbytné části, jako každý kvalitní tréninkový plán sestavený certifikovaným odborníkem.

Míru úspěšnosti v plnění cvičebního a stravovacího plánu na daný týden budete zaznamenávat do zpětné vazby v aktuálním týdenním přehledu. Informace o plnění cíle vám poslouží jako forma motivace. Vašemu „kouči“ poslouží jako zpětná vazba pro stanovení cvičebního cíle na následující týden.

Stravovací plán

Vámi vybraný odborník vám sestaví jídelníček vždy na týden dopředu. Stravovací plán vám náš odborník vytvoří vždy z dostupných potravin na základě vašich preferencí.

Na konci týdne (nejlépe o víkendu) se s vámi online kouč spojí, aby se vás zeptal na vaše preference. Náš odborník vytváří jídelníček na další týden dle domluvy.

Není lepší motivace než skutečné výsledky

Své dosažené výsledky můžete pravidelně sledovat v sekci výsledky.

V záložce foto před a po, si před zahájením programu nahrajete své aktuální fotografie. Fotografie vám poslouží jako forma motivace a trenérovi ke kontrole výsledků.

Podpora 24/7

Jako náš briliantový člen budete mít k dispozici podporu svého kouče 24/7. Můžete se na něj kdykoli obrátit s vašimi dotazy týkajících se cvičení a stravování na aktuální týden.

Způsob komunikace je na vás. V úvodním dotazníku si vyberete možnost komunikace přes email, skype či telefon. Váš kouč vás bude vždy kontaktovat v dohodnutý čas na konci týdne.

Probere s vámi úspěšnost v plnění navrženého cvičebního a stravovacího plánu na aktuální týden. Případně odpoví jakékoli dotazy ohledně cvičení a zdravého stravování v rámci briliantové služby.

Závěrečná revize dosažených výsledků

Po měsíci trvání briliantového členství s vámi online kouč vyhodnotí vaše skutečně dosažené výsledky. Zeptá se vás na spokojenost s dosaženými výsledky díky plnění obou plánů. Zjistí případné připomínky či návrhy k úpravě programu a navrhne vám pokračování v briliantovém programu na následující měsíc.

Briliantové členství u nás trvá 1 měsíc

Skutečně viditelné výsledky na své postavě však uvidíte v dlouhodobějším horizontu. A to nejlépe po 3 měsících spolupráce s online koučem.

Nepřetržité vzdělávání

Každý aspekt vašeho cvičebního a stravovacího plánu vám bude online koučem plně vysvětlen. Díky tomu budete postupně získávat kvalitní znalosti, které vám pomohou porozumět vašemu tělu a klíčovým principům fitness.

Váš briliantový program, cvičební videa a naše články vám pomohou průběžně se vzdělávat . Můžete je sledovat z libovolného zařízení, kdykoli a kdekoli.

Služba briliantové členství sleduje 3 základní cíle

A to pomoci klientovi:

1. dosáhnout ideální tělesné proporce,

2. vytvořit a trvale udržet zdravý životní styl,

3. naplnit osobní sportovní ambice ve vybraném sportovním odvětví.

Komentujte