Jsem Váš online trenér

Chci se registrovat

Briliantové členství

Chci vědět více

Cvičební pomůcky

Přejít do e-shopu

Prohledejte si cviky

Pátek, 11. Listopad, 2016

Přínosy dobré kondice pro zdravý život aneb Stručný úvod do fitness


Zkuste vyjmenovat něco důležitějšího, než je dobré zdraví. Nemůžete si na nic vzpomenout? Někteří lidé si jsou dobře vědomi tohoto daru a váží si ho. Jiní pochopí jeho význam, až když jej ztratí. Zeptejte se těch, co mají vážné zdravotní problémy. Řeknou vám, že by nevyměnili své ztracené zdraví za nic na světě.

Problémům se dá předejít

Máme pro vás dobrou zprávu. Řadě závažných civilizačních onemocnění se dá předejít. Nezáleží na tom, jaký je váš současný zdravotní stav. Můžete jej zlepšit a cítit se lépe. Je však nutné převzít zodpovědnost a hrát aktivní roli v jejím zlepšování. „Aktivní role“ znamená, že musíte udělat svůj díl.

Co konkrétně můžete pro své zdraví udělat?

Pro kvalitu života a zdraví má veliký význam dobrá tělesná a duševní zdatnost. Je dobře známo, že se na ní podílí cvičení, vyvážená racionální strava, umění zvládat stres a dostatečný odpočinek. Stačí se podívat kolem sebe. Lidé, kteří jsou zdraví a fit, se cítí dobře, mají dostatek energie a pozitivní přístup k životu.

FitCoach vám pomůže získat a udržet kondici

Portál FitCoach.cz nabízí vše, co potřebujete, abyste získali dobrou kondici a zůstali fit. Ukáže vám, jak správně cvičit a zdravě se stravovat. Považujte jej za svého online trenéra. Vašeho průvodce na cestě k lepšímu zdraví a zdatnosti. Krůček za krůčkem vás povede, bude vás motivovat. A hlavně vás nepřetíží!

Pokud právě začínáte s pravidelným pohybem, nespěchejte. Portál FitCoach.cz vám poskytne inspiraci, motivaci, vědecky ověřené metody zdravotně orientovaného fitness, skvělé a zábavné tipy pro dobrou kondici.

Nevěřte tomu, že být fit je příliš náročné a komplikované. Vyzkoušejte rady uveřejněné na našem portálu týden či déle. Jakmile nové dovednosti začleníte do svého života, postupně se stanou jeho nedílnou součástí. Poté přidejte další.

Vše, co pro začátek potřebujete, jsou základní znalosti o tom co se děje s vaším tělem při cvičení (a také, když necvičíte). Ty vám následně pomohou na úspěšné cestě k dosažení vašeho cíle.

Celý tým FitCoach přeje hodně zábavy při Vaší oblíbené pohybové aktivitě.

Komentujte