Jsem Váš online trenér

Chci se registrovat

Briliantové členství

Chci vědět více

Cvičební pomůcky

Přejít do e-shopu

Prohledejte si cviky

Středa, 22. Srpen, 2012

Úspěchy členů FitCoach: Petra K.


„Šest měsíců po porodu druhého děcka mi zůstalo navíc 11 kg. Při výšce 158 cm jsem vážila 66 kg, pas 86 cm, stehna 59 cm. Snažila jsem se přebytečná kila zhubnout, ale pořád to nešlo. 10. 1. 2012 jsem učinila rozhodnutí, zaplatila si Zlaté členství a začala jsem pracovat s programem FitCoach. Na rady osobního online trenéra jsem začala podnikat svižné procházky s kočárkem i bez něj :-) a upravila stravu dle navrženého jídelníčku, který jsem fakt přesně dodržovala.

Během 6 měsíců jsem zhubla 11kg. Je úžasné pozorovat, jak to všechno funguje, když víte jak na to. Tento program je člověku ušitý přímo na míru, nehladoví se a pohyb si člověk vybere takový, který ho baví, takže hubnutí je i zábava. Taky je velmi motivující, když má člověk možnost volby a to program FitCoach opravdu má. Jsem velice spokojená a doporučuji.


V současné době se stále řídím zásadami, které jsem si osvojila při používání online trenéra Fitcoach a navržené jídelníčky a tréninkové plány si sama upravuji dle potřeby. Nyní si udržuji váhu 53 kg, pas 70 cm, stehna 52 cm a cítím se opravdu skvěle“.

Petra K.

FitCoach.cz gratuluje Petře K.!

FitCoach.cz Vám neslibuje nemožné, ani zázraky. Pouze ukazuje cestu a způsob, jak po ní jít. Petra toho 100% využila. Celý tým FitCoach.cz jí proto chce srdečně pogratulovat k dosaženému výsledku a vyjadřuje obdiv za vůli a odhodlání, s kterým to vše zvládla. Petra ukázala, že když se chce, a ví se jak na to, tak to jde! Gratulujeme!

Komentujte